PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037622}

The Reunion

La jeune fille et la nuit
5,3 200
ocen
5,3 10 1 200
The Reunion
powrót do forum serialu The Reunion

No nie wiem. Pięć odcinków wodzenia widza za nos, odkrywania niby prawd, które potem okazują się kłamstwami. W końcu szósty odcinek, w którym idzie kawa na ławę. Widz dostaje puzzle złożone do kupy. Wszystko się niby zgadza, gdyby nie logika zachowań bohaterów. Wszyscy zachowują się jak dzieci we mgle, podejmują irracjonalne decyzje i robią to nie tylko nastolatkowie, ale również dorośli ludzie, po których można by się spodziewać nieco więcej. Zaplątanie fabuły tak pełne, że już więcej absurdów wcisnąć by się na siódmy odcinek nie dało. Od czwartego odcinka zastanawiałem się już tylko, czy uda mi się dociągnąć do końca.
Do pełni sukcesu film potrzebował gejowskiego małżeństwa z dwójką przybranych córeczek i kluczowego wątku lesbijskiego, który w oczywisty sposób o 100% poszerza listę potencjalnych morderców.
Co ciekawe, na Amazon odcinek piąty, jako jedyny nie posiada polskich napisów xD

Pete

A już miałem go włączyć. Dzięki za ostrzeżenie:)

Pete

Odcinek 5 ma napisy PL, są do wyboru dwie wersje napisów i trzeba wypra Polski forced narrative - napisy wymuszone.

ocenił(a) serial na 1
Pete

Dzięki, już myślałem, że może jestem jakiś przewrażliwiony na punkcie poruszonych tu wątków. Jak się okazuje jednak nie. Mnie pokonały laski w perukach na jakimś rejw party drące walecznie japy o walce z strasznym patriarchatem, którego symbolem jest rudowłosa główna bohaterka. Jak tak ma wyglądać walka z czymkolwiek, to obiekt owego zwalczania jaki by nie był może spać spokojnie Geje z dziećmi w zasadzie powodują u mnie już jedynie marszczenie czoła z irytacją. Zagrywki części bohaterów niezależnie od umiejscowienia w czasie trącają nastoletnim buntem i burzą hormonów. Ujme to tak, śmieszne to płytkie i dziecinne Serial ratuje aparycja IVANNY SAKHNO, tylko to trochę za mało, żeby odpalić drugi odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones