PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800200}

Patolog

Harrow
7,3 1 680
ocen
7,3 10 1 1680
Patolog
powrót do forum serialu Patolog

Bardzo fajny lekki serial kryminalny w moim guście do obejrzenia do obiadu ,lubię jak w każdym odcinku jest jedna sprawa do rozwiązania,odcinki są gorsze i lepsze ale ogólnie trzymają poziom.
Oczywiście jest tam jakaś główna fabuła w tle ale pasuje do całego serialu i nie przeszkadza.
Ale nie byłbym sobą jakbym nie ponarzekał a mianowicie ta córka ma strasznie irytujący zwyczaj przygryzania wargi,dosłownie w każdym ujęciu jak coś mówi,na początku nawet mi się to podobało że to takie seksowne i w ogóle bo brzydka nie jest ,ale bez przesady po raz setny jak to widzisz w każdej scenie to zaczyna cię to po prostu drażnić.
ps.aha zapomniałem napisać że jestem dopiero po pierwszym odcinku drugiego sezonu i jak na razie dla mnie bardzo mocna 7

ocenił(a) serial na 9
trollu80

Faktycznie córeczka trochę irytująca, ale zawsze musi być taka postać chyba w każdym serialu :D Polecam 3 sezon równie ciekawy, właśnie skończyłam i mam nadzieję na 4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones