Mark Feehily

Marcus Michael Patrick Feehily

powrót do forum osoby Mark Feehily

A on to kim jest? nie ma na swoim koncie ani jednego filmu

glamour

bo on inteligencie/inteligentko jest piosenkarzem a nie aktorem...ale ze jest czlowiekiem telewizji to tez tu jest...kapujesz???i nie ON tylko MARK :)

jagoda_1007

Uff co za szczęście, że na świecie są tak inteligentne osoby jak ty. I ciesze się, że mi to wszystko wytłumaczyłaś bo żyła bym dalej w nieświadomości.
Żal

glamour

nie bede komentowac Twojej wypowiedzi...bo nie warto.lepiej jak nie bedziesz sie odzywac bo nie wychodzi Ci to za dobrze..:D

jagoda_1007

Mówisz, masz. CYA
Żal

jagoda_1007

Mówisz, masz. CYA
żal

glamour

wiesz co...zal ale Ciebie i Twojej ujemnej inteligencji...

jagoda_1007

Dziewczynko kochana. Nie mam ochoty na jakieś beznadziejne dziecinne zabawy w kotka i myszke, kto kogo bardziej zbłaźni. Jeśli tak sie mądrzysz tutaj to ciekawa jestem jaka musisz być zakompleksiona. Nie będe sie tu poniżać do twojego poziomu i to jeszcze w internecie. Na żywo bym Ci nie podarowała, a z resztą sama byś mnie przepraszała jak byś mnie zobaczyła. CYA

glamour

ja sie bardzo dobrze bawie.lubie wkurzac innych i widze ze Cie to ze napisalam urazilo;)a co do oceniania innych to zachowaj swoje komenty dla siebie.jak masz cos napisac to mala rada: jest taka zasada i mysle ze kazdy powinien ją znac..."najpierw sie mysli a potem robi" no ale jak widze Ty nie doswiadczylas/es tej przyjemnosci znanie tej oto zlotej reguly;)

jagoda_1007

to skoro jest piosenkarzem to NIE POWINNO GO TU BYĆ bo to nie SONG_WEB tylko FilmWeb - dotarło ? A co do twojej żałosnej uwagi to nie MARK tylko ON !

cOOba

trzeba czytać ze zrozumieniem.. ; //
i to jest Mark ; **
- a nie on ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones