Ioan Gruffudd

7,3
8 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ioan Gruffudd

Imię

użytkownik usunięty

Jak się czyta jego imię???

Ni mniej ni więcej 'joan', ale wiadomo, że brytyjczycy/amerykanie wypowiadają to inaczej niż typowy akcent polish-english także ostrożnie. Podpowiem tylko, że początek ('jo') musi być dosyć głęboki. :)

według mnie powinno się to czytać "ijan" :)

alunia1011

Czyta się mniej więcej 'joan'. 'Ijen' (nie ijan) byłoby Ian. :) Chociaż oba imiona są spokrewnione. "Ioan" to walijski odpowiednik "Johna", a "Ian" szkocki.

milkaway

A może ijoan? ;-)

alunia1011

Niekoniecznie. Na pewno czyta się 'joan', Ian swoją drogą też jest amerykańskie i zawsze będzie wypowiadane jako 'ijen'. Swoją drogą naprawdę nie trzeba być geniuszem, wystarczy włączyć jakikolwiek wywiad na youtubie i można posłuchać jak wypowiada się jego imię: http://www.youtube.com/watch?v=zTvILGEgIEE

bhr_karolina

standardowy problem:D z Cilliana Murphy zawsze zrobią "Siliana", z Liama Neesona "Lajama" (krew mnie zalewa), nie wspominając już o tym, co się dzieje z Domhnall'em Gleesonem czy Martonem Csokasem:D

użytkownik usunięty
aanka0122

Cillian i Liam są łatwi do przeczytania, ale Ci dwaj następni?:P No dobra, Marton wiem jak się czyta, ale to nazwisko? ;D

dlatego zawsze w takich przypadkach odpalam youtube'a i oglądam wywiady:D

aanka0122

Otóż to xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones