Damian Aleksander

Damian Bogdan Emanuel Aleksander

7,4
238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Damian Aleksander

on jest glupi but! "aktor" bardzo bardzo !slaby.

dziobakson

No co Ty nie powiesz...
A czymże się ta 'słabość' charakteryzuje?

dziobakson

ej! ej! można napisac - 'Według mnie to słaby aktor', ale 'głupi but'?!
zachowuj się kulturalnie bo to nie miejsce na twoje głupawe porównania, tylko dyskusji ;P

dziobakson

Popieram założyciela tematu.

dziobakson

no wiesz, nie jest latwo odnosic sie do takich argumentow. Ale sprobuje. Nie tylko seriale sa na tym swiecie. To raz. A dwa to jak kiedys wpadniesz do Polski na urlop od pracy w Irlandii to postaraj sie zobaczyc tego czlowieka np w Upiorze w operze. pozdrawiam
Grzesiek

dziobakson

Miałam okazję słyszeć go jako Upiora. Dwa razy na żywo, wiele razy na nagraniach. I popieram założyciela tematu. Głos może i ma, ale ani nie potrafi zagrać, ani nad własnym wokalem zapanować. Już pomijając, że jego interpretacja tej postaci woła o pomstę do nieba.

dziobakson

W pełni zgadzam sie z autorem tematu i przyznam, że określenie "głupi but" pasuje wprost idealnie do osoby szanownego pana Damiana Bogdana Emanuela :D

dziobakson

Ty jesteś głupi jak but i ty jesteś jedną wielką porażką. To najlepszy aktor w polskim kinie a głos ma powalający wiec się od niego odwal bo wątpię żebyś ty miał taki..

dziobakson

a inni którzy się czepiają jego wokalu... nie mogę powiedzieć. Ale ja go widziałam 3 razy w ROMIE jako upiora i lepszego wykonawcy nie mogli znaleźć on ma boski głoś i cały jest boski

dziobakson

Darujcie ale się z założycielem nie zgodzę. Jeśli on jest słabym aktorem to zapraszam dziobaksona, Hitka i Mel do zagrania jakiejkolwiek roli i zobaczymy... Według mnie pan Damian jest bardzo kulturalnym i miłym człowiekiem, więc proszę Cię dziobakson z tym "głupim jak but" to ty się pohamuj, dobra?

dziobakson

Skąd te wnioski? Znasz go osobiście, zrobił Ci coś?
Ja miałam przyjemność poznać Damiana i, mimo iż nie uważam go za jakiegoś genialnego aktora, to twierdzę, że jest przesympatycznym człowiekiem. Także życzę założycielowi tematu przede wszystkim dorośnięcia.

dziobakson

Nie wiem skąd konkluzja, że jest słabym aktorem. To, że nie występuje w dużych produkcjach filmowych, nie świadczy, że brak mu talentu. Uważam, że jest świetnym aktorem wokalno-teatralnym. Wystarczy zobaczyć go w jego rolach musicalowych. Uważam, że można nazwać go artystą bez dwóch zdań. Weźmy także pod uwagę, że ma duże doświadczenie w pracy przy takich inscenizacjach. A do tego, jak wcześniej wspomniało, jest miłym i ciepłym człowiekiem, który na dodatek jest wrażliwy na sztukę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones