PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559784}
7,5 187
ocen
7,5 10 1 187
The Kid
powrót do forum filmu The Kid

Jak w temacie - wie ktoś może, gdzie mogłabym obejrzeć ten film? Szukam go już jakiś czas i nadal nie mogę znaleźć. Z góry dziękuję ;)

joysy93

Też jestem ciekawa. Bardzo chcę obejrzeć.

izolda_2

Ja ksiazke przeczytalam sama filmu szukam i na dzisiejsz dzien nie znalazlam filmu

ana_256

A ja znalazłam bez problemu (bez napisów). Już dawno obejrzałam. Dobry, Mocny. Natasha i Con Genialni!!!

izolda_2

A moglabys podac link gdzie mozna by bylo obejrzec ten film bylabym bardzo wdzieczna

ana_256

Mogę tylko nie wiem czy filmweb pozwoli http://www.ultra-vid.com/watch-the-kid-2010-movie-streaming-online

izolda_2

a tutaj trzeba sie zalogowac i utworzyc konto a by obejrzec film?

ana_256

Nie. Naciskasz close ad and watch as free user a później start video.

izolda_2

Ogladlam film wart obejrzenia jak i przeczytania ksiazki. Bardzo goraco polecam. Najpierw warto przeczytac ksiazke a pozniej ogladnac film.

ana_256

Oglądając film nawet nie wiedziałam, że to na podstawie książki. Zazwyczaj czytam a później oglądam. problem polega na tym, że teraz trudno się połapać. Cała masa filmów jest na podstawie książek, które okazują się odkryciem dopiero po filmie :D

izolda_2

Ja trafilam na ta ksiazke przypadkiem pozniej w niej przeczytalam ze powstal film ale najpierw wolalabym przeczytac pozniej ogladnac ale film i ksiazka sa fantastyczne godne uwagi. Film opisuje wszystko co znajdowalo sie w ksiazce. Ciezko znales taka ksiazke gdzie pozniej zycie jet przelane na ekran

ana_256

Chłopiec w pasiastej piżamie. Z fikcji Miasto Ślepców. Ja dowiedziałam się o filmie od samego Nicka Morana i Con'a O'Neila. A gdy wspomnieli o Natashy to wiedziałam, że muszę zobaczyć! :D Polecam Ci jeszcze Telstara - film reżyserowany przez Nicka. Na faktach. Świetny!

izolda_2

w tamtym tyg ogladalam chlopca w pasiaej pizamie. ale The Kid to rewelacja. Sama jestem matka i nie wyobrazam sobie abym mogla kiedy kolwiek bic czy ponizac swojego syna. Staram sie dawac mu to czego potrzebuje aby nigdy mu niczego nie zabraklo

ana_256

polecam Ci jeszcze ksiazke Porzucony napisana przez Alan Philips, John Lahutsky. Ksiazka rowniez oparta jest na prawdziwej historii. Ja w tamtym roku ja przeczytalam i bardzo mi sie podobala

izolda_2

Niestety,ale trzeba się zarejestrować. Niby darmowy serwis,ale wymagają numer karty :-(.

slawka03

Nie trzeba. Sprawdzałam po Twym komentarzu wciąż można oglądać. Na filmie jest "watch as Free User. Klikasz a nast: Watch Video Now.

joysy93

Gdzie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones