PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538217}

Sanctum 3D

Sanctum
6,3 23 400
ocen
6,3 10 1 23400
4,4 5
ocen krytyków
Sanctum 3D
powrót do forum filmu Sanctum 3D

Po filmie Camerona spodziewałam się czegoś lepszego. Na samym początku zaszokowała mnie myśl, że film może być tak przewidywalny. W tej kwestii się nie myliłam.
Film jest nijaki ; piękne zdjęcia i plener nie nadrabiają przy beznadziejnej fabule. Wiem, że jest oparty na faktach , ale to nie czyni z niego lepszego filmu.Jeśli ktoś miałby
zamiar zobaczyć ten film, to odradzam, nie należy do najlepszych. Warto jedynie dla paru scen,jedna z nich to jedna z ostatnich,kiedy Josh wypływa z jaskini, jest niesamowita.

ohlm

Beznadziejna fabuła w filmie opartym na faktach ?! HaHaHa ! Tę fabułę napisało samo życie i choćby przez to jest genialna.Film trzymający do końca w napięciu.Świetnie ukazujący ludzkie zachowania w sytuacjach beznadziejnych.Piękne zdjęcia, film o ludziach z pasją, o nurkowaniu jaskiniowym a dla ciebie jest nijaki...gratuluję !

ocenił(a) film na 4
ministerfinansow

Może by i życie napisało, gdyby tak było. To zwykłe bezczelne kłamstwo, życia został wzięty tylko fakt, że była wyprawa do systemu jaskiń. Takich wypraw są setki, ciężko to nazwać "napisaniem przez życie".
ohml - plusik! Widocznie coś Ci w tym filmie nie pasowało.
ministerfinansow - nie wierz tak szybko we wszystko, co Ci podają...

ocenił(a) film na 4
GdzieToKino

Sprawdziłem - bezczelne kłamstwo pada z ust lektora, w napisach jest: "is inspired".
Z życia zostało jeszcze wzięte to, że jaskinię zalała woda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones